Khorasan Science and Technology Park (KSTP)

با حضور مشاوران وزیر تا مدیران رده بالای صنعت نفت و گاز کشور برگزار شد؛
جلسه شورای مرکز رشد فناوری انرژی پارک علم وفناوری خراسان

زمان: چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

مکان:

ثبت‌نام در این رویداد

خبر رویداد


جلسه شورای مرکز رشد فناوری انرژی با حضور مسئولین صنعت نفت و گاز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری خراسان به نقل از مرکز رشد فناوری انرژی؛ پیرو افزایش سطح ارتباطات حوزه انرژی در کشور و لزوم شناسایی صنایع نفت،گاز و پتروشیمی جهت ارتقا همکاری ها، شورای مرکز رشد انرژی در نهم مرداد برگزار  شد.

مهندس محمدی مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق به عنوان یکی از مدیران تاثیرگذار در صنعت نفت کشور، با طرح سوالات فنی، شرکت ها را راستی آزمایی کرده و ضمن ابراز امیدواری، خواستار همکاری و تعامل بیشتر شرکت های عضو پارک شد. وی همچنین حمایت از کسب و کار های محلی را از جمله اهداف خود در شرکت بهره برداری نفت و گاز شرق عنوان کرد.

دکتر پاک سرشت، مدیر سابق پژوهش شرکت ملی گاز ایران و مشاور کنونی معاون وزیر، دیگر مهمان ویژه این جلسه بود. ایشان با اشاره به بازدید چند ماه قبل از شرکت های گروه انرژی پارک، راهکار برون رفت از بحران های اقتصادی را در حمایت از شرکت های دانش بنیان و فناور اعلام و خواستار ادامه حرکت در مسیر توسعه شرکت های پارکی شد.

در پایان دکتر رضا قنبری، رئیس پارک علم و فناوری نیز ضمن اشاره به اینکه یکی از اهداف پارک خراسان ایجاد شبکه سازی موثر و کارآمد است، شبکه مراکز رشد انرژی کشور را مثالی در زمینه عنوان کرد. ایشان مهم ترین ماموریت پارک را حمایت از کسب و کار های نوپا و توسعه کسب و کارهای باقدمت دانست.