Khorasan Science and Technology Park (KSTP)

بهره گیری از ظرفیت شرکت های پارک خراسان در توسعه استان، مایه افتخار است

زمان: چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

مکان:

ثبت‌نام در این رویداد

خبر رویداد


معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی استانداری خراسان رضوی در حاشیه بازدید از پارک علم و فناوری خراسان گفت: بهره گیری از ظرفیت شرکت های فناور پارک علم و فناوری خراسان در توسعه استان، مایه افتخار است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری خراسان؛ مهندس موسوی کاخکی معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی، یاوری مدیرکل دفتر برنامه ریزی، نوسازی و تحول اداری و همچنین مهندس روحبخش مدیرکل فناوری اطلاعات و شبکه دولت و جمعی از مدیران و کارشناسان استانداری خراسان رضوی امروز دوشنبه 27 مرداد ماه سال جاری از پارک علم و فناوری خراسان و شرکت های دانش بنیان آن بازدید کردند.

دکتر قنبری رئیس پارک علم و فناوری خراسان، هدفگذاری پارک خراسان در حوزه هوشمندسازی را عنوان کرد و تضمین خرید دانش فنی را نکته کلیدی در حل پاره ای از مشکلات شرکت ها دانست.

وی همچنین ضمن معرفی سامانه مدیریتی ایجادشده در پارک علم و فناوری خراسان، مزایای این سامانه را بررسی وضعیت شرکت ها، گزارشات و ... را به صورت آنلاین عنوان کرد.

مهندس موسوی معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی استانداری خراسان رضوی ضمن ابراز خرسندی از این بازدید و آشنایی با حوزه هوشمندسازی شرکت های پارک خراسان، تکمیل زنجیره ارتباطی شرکت های دانش بنیان، پارک علم و فناوری، سرمایه گذاران، دانشگاه ها و ... را مهم دانست و حمایت و پشتیبانی از این شرکت ها در توسعه استان و کشور را هدف تمام دستگاه های اجرایی عنوان کرد.

دکتر جاهدی مدیر مرکز رشد فناوری اطلاعات و ارتباطات پارک خراسان، پتانسل ارزشمند حوزه فناوری اطلاعات در استان خراسان رضوی را یادآور شد و پارک علم و فناوری خراسان را مرکزی درجهت همگرایی نخبگان دانست.

جاهدی نقش پارک در توسعه ستادهای توسعه فناوری استان را بیان و از جمله تدوین سند شهر هوشمند مشهد را حاصل تلاش و پتانسیل شرکت ها و نخبگانی دانست که توسط پارک خراسان گرد هم آمده اند.

عربشاهی مدیر مرکز رشد فناوری های فرهنگی و زیارت پارک خراسان، تلاش در جهت رشد و توسعه صنایع خلاق به ویژه در استان خراسان رضوی را مطرح و صنایع خلاق را حوزه مهمی در زمینه صادرات دانست.

دکتر امینی معاون حمایت و پشتیبانی فناوری پارک، تفاوت اصلی پارک علم و فناوری با دانشگاه ها و سایر مراکز پژوهشی را حضور جوانانی دانست که خود ارزش آفرین شده اند.

در پایان مهندس مظلوم زاده مدیر امور موسسات پارک علم و فناوری خراسان مزایای حضور شرکت ها در پارک را بیان کرده و به معرفی کمیته توسعه دانش بنیان استان در پارک پرداخت.

شایان ذکر است مسئولین استانداری از شرکت های دانش بنیان آهار شرق، بهپویان امین منتظر و اتوماسیون اداری حسیب بازدید کرده و از نزدیک با دستاوردهای آنان آشنا شدند.

 

عضو اینستاگرام پارک شوید