Khorasan Science and Technology Park (KSTP)

تفاهم نامه توسعه تعاملات و گسترش همکاری سه جانبه منعقد شد:
فی مابین پارک علم و فناوری خراسان، بانک ملی و انجمن دانش بنیان استان

زمان: چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

مکان:

ثبت‌نام در این رویداد

خبر رویداد


تفاهم نامه همکاری سه جانبه میان پارک علم و فناوری خراسان، بانک ملی و دبیرخانه دانش بنیان استان منعقد شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری خراسان؛ تفاهم نامه همکاری با هدف توسعه تعاملات و گسترش همکاری فی مابین پارک علم و فناوری خراسان، بانک ملی و انجمن دانش بنیان استان منعقد شد.

در جلسه ای که به این منظور در پارک علم و فناوری خراسان برگزار شد، دکتر قنبری رئیس پارک علم وفناوری خراسان ضمن معرفی پارک و اشاره به مزیت های منطقه آزاد بودن پارک گفت: ما افتخار می کنیم که بخش خصوصی را در کنار خود رشد داده و بزرگ می کنیم.

وی نکته مهم و حائز اهمیت شرکت های دانش بنیان را ارزش افزوده بالای آن ها دانست و اظهار کرد: اولین خواسته شرکت های دانش بنیان، توجه ویژه به فروش است.

مهندس مونسان رئیس اداره امور شعب بانک ملی استان ضمن ابراز خرسندی از حضور در جمع فرهیختگان و کارآفرینان گفت: جایگاه بالا و خدمات ارزشمند شرکت های دانش بنیان بر کسی پوشیده نیست و بانک ملی افتخار دارد تا بتواند در حمایت از شرکت هایی که با تکیه بر توانمندی های داخلی، می توانند آینده کشور را متحول کنند، نقش داشته باشد.

وی با تاکید بر اهمیت مدیریت زمان، اظهار کرد: در بانک ملی مزیت های رقابتی خوبی ایجاد شده تا بتواند اعتماد و رضایت فعالان اقتصادی و کارآفرینان را جلب کند. ایشان همچنین تعامل شبکه بانکی با فعالان اقتصادی، به جای تقابل را از نتایج تلاش های ثمربخش بانک ملی عنوان کرد.

مهندس مدنی مدیرعامل شرکت دانش بنیان پیمان خطوط شرق و رئیس انجمن دانش بنیان خراسان رضوی ضمن معرفی این انجمن ذیل اتاق بازرگانی و با همکاری پارک علم و فناوری خراسان گفت: پتانسیل این انجمن 240 تا 250 شرکت دانش بنیان در استان است که تعداد زیادی از آن ها عضو پارک خراسان هستند و جمعی از شرکت های فناور و مراکز رشد نیز در آن عضویت دارند.

وی بزرگترین دغدغه این شرکت ها به ویژه دانش بنیان ها را، تأمین مالی و سرمایه دانست و گفت: تأمین سرمایه، نرخ سود و سرعت عمل در این خصوص بسیار حیاتی است.

مهندس هاتف مدیرعامل شرکت دانش بنیان آهار شرق و مهندس تقوایی مدیرعامل شرکت دانش بنیان بهپویان امین منتظر، از اعضای هیأت رئیسه انجمن دانش بنیان، از دیگر حاضران این جلسه بودند که به اهمیت مزیت های رقابتی بانک و همچنین خدمات حمایتی نیروهای انسانی این شرکت ها اشاره کردند.

شایان ذکر است در پایان تفاهم نامه همکاری درخصوص ارتقا و گسترش همکاری فی مابین پارک خراسان، بانک ملی و انجمن دانش بنیان استان، در قبال تمرکز حساب های پارک و انجمن و همچنین ارائه کلیه خدمات بانکی به امضای طرفین رسید.