Khorasan Science and Technology Park (KSTP)

با مشارکت مرکز رشد فناوری نیشابور صورت گرفت؛
دومین رویداد کارآفرینی خلاق شهرستان نیشابور

زمان: چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

مکان:

ثبت‌نام در این رویداد

خبر رویداد


دومین رویداد کارآفرینی خلاق شهرستان نیشابور با مشارکت مرکز رشد این شهرستان برگزار شد.
 به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری خراسان به نقل از مرکز رشد فناوری نیشابور؛ دومین رویداد کارآفرینی خلاق به همت کمیته امداد امام خمینی(ره) نیشابور و با مشارکت مرکز رشد فناوری نیشابور پارک علم و فناوری خراسان و شرکت تسهیلگران اندیشه برتر - شتاب از شرکت های همکار مرکز رشد نیشابور برگزار شد.

شرکت کنندگان در این رویداد ضمن فراگیری اصول ایده‌پروری، خلق مدل های کسب‌و‌کار نوآورانه و تکنیک‌های لازم برای تیم‌سازی با نحوه ارائه ایده به سرمایه‌گذار و نیز اصول اولیه مالی برای مدیریت یک کسب‌و‌کار که توسط تیم منتورینگ رویدادهای کارآفرینی نیشابور ارایه گردید، آشنا شدند.

مدیر مرکز رشد فناوری نیشابور در مراسم اختتامیه این رویداد ضمن تاکید بر ضرورت ارایه آموزش های به روز جهت ایجاد و راه اندازی کسب و کارهای جدید و فناور برای مددجویان و افراد تحت پوشش کمیته امداد، خواستار حمایت و هدایت تمامی تیم های شرکت کننده در بعد از این رویداد شد.

علیرضا شیرازی با بیان این نکته که مرکز رشد فناوری نیشابور مسؤلیت نظارت بر کیفیت رویدادهای استارتاپی در شهرستان را عهده دار می باشد، بر کیفی سازی بیش از پیش رویدادهای کارآفرینی خلاق تاکید و استفاده از مدل های جدید و بومی در تقویت اکوسیستم کارآفرینی و استارتاپی شهرستان را مهم برشمرد.

دراین رویداد استارتاپی شرکت کنندگان در قالب ۸ تیم به ارائه ایده های فناورانه خود پرداختند و در پایان به سه تیم برتر جوایزی به رسم یادبود اهدا گردید.

همچنین خاطر نشان می نماید، در این رویداد که با حضور مسولین کشوری، استانی و شهرستانی کمیته امداد امام خمینی (ره) و حضور چشمگیر مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان و نماینده محترم مجلس شورای اسلامی سرکارخانم چنارانی برگزار گردید، از همکاری و مشارکت مرکز رشد نیشابور به عنوان متولی و حامی ایجاد و توسعه کسب و کارهای مبتنی بر فناوری و نوآوری در نیشابور تقدیر به عمل آمد.