Khorasan Science and Technology Park (KSTP)

تفاهم نامه همکاری امضا شد:
فی مابین پارک علم و فناوری خراسان و نهاد نوسازی و بهسازی بافت پیرامون حرم

زمان: چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷

مکان:

ثبت‌نام در این رویداد

خبر رویداد


شهردار منطقه ثامن شهرداری مشهد گفت: پارک علم و فناوری خراسان حلقه ی واسط به اجرا در آوردن دستاوردهای پژوهشی در منطقه است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری خراسان به نقل از واحد تجاری سازی؛ نعمتی شهردار منطقه ثامن شهرداری مشهد در حاشیه بازدید و دیدار مشترک با رئیس پارک علم و فناوری خراسان و مسئولین و مدیران و کارشناسان این پارک از ظرفیت های منطقه ثامن گفت و اذعان داشت: پارک علم و فناوری خراسان حلقه ی واسط به اجرا در آوردن دستاوردهای پژوهشی در منطقه است.

 بازدید از پروژه های تونل مشترک انرژی، شارستان رضوی، بلوار رضوان و برخی از ره باغ های در دست اجرا، آغاز این دیدار مشترک بود و در ادامه مهندس نعمتی شهردار منطقه ثامن شهرداری مشهد، ضمن معرفی طرح نوسازی و شرح زیرساخت های ارتقا شاخص های سکونت و توسعه از قبیل تعریض خیابان های 7/5 متر از هر طرف برای عابر پیاده، احداث چهار خیابان شعاعی، احداث بلوار شارستان رضوی، احداث 8 ره باغ فضای سبز پیاده، افزایش فضای سبز از 2/5 هکتار به 67 هکتار، احداث پارکینگ طبقاتی 9200 جای پارک و احداث 9 مرکز محله، به ابراز علاقه مندی در زمینه توسعه همکاری با شرکت های دانش بنیان و فناور پارک علم و فناوری پرداخت.

گفتنی است دکتر قنبری رئیس پارک علم و فناوری خراسان نیز در خصوص ظرفیت ها و پتانسیل ها موجود در راستای توسعه همکاری های فناورانه عنوان کرد: پارک علم و فناوری با 330 شرکت فناور و بیش از 30 قرارداد فناورانه در زمینه خدمات نوین مدیریت شهری و پتانسیل های گسترده ای در حوزه مدیریت انرژی، هوشمند سازی، فناوری اطلاعات، فرهنگی وزیارت و ... آمادگی همکاری در حل مشکلات طرح نوسازی و ارائه راه کاری نوآورانه را دارا می باشد.

 این جلسه با امضای تفاهم نامه ای فی مابین پارک علم و فناوری خراسان رضوی و مجموعه نهاد نوسازی و بهسازی بافت پیرامون حرم مطهری رضوی پایان یافت.