Khorasan Science and Technology Park (KSTP)

با حمایت مرکز رشد تربت حیدریه پارک علم و فناوری خراسان برگزار شد:
اولین بوت کمپ دانش آموزی

زمان: چهارشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۸

مکان:

ثبت‌نام در این رویداد

خبر رویداد


اولین بوت کمپ دانش آموزی با حضور دانش آموزانی از سراسر استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل پارک علم و فناوری خراسان به نقل از مرکز رشد فناوری تربت حیدریه؛ اولین بوت کمپ دانش آموزی با حضور دانش آموزانی از سراسر استان با مشارکت آموزش و پرورش شهرستان تربت حیدریه، مرکز رشد واحدهای فناور شهرستان و بخش خصوصی برگزار شد.

هدف از این برنامه بالا بردن انگیزه دانش‌آموزان جهت کارآفرینی بوده و تلاش گردید تا دانش‌آموزان با مفاهیم پایه در کسب و کارهای نو آشنا گردند.

این برنامه با مشارکت بیش از 60 دانش‌آموز برگزار گردید که صاحبان افتخار در المپیادهای مختلف و جشنواره خوارزمی نیز در آن حضور داشتند.

ریاست آموزش و پرورش شهرستان با حضور در این برنامه ضمن عرض خداقوت به برگزارکنندگان برنامه، نیاز به برگزاری این برنامه ها برای دانش‌آموزان را بیش از پیش مهم دانسته و بر حمایت همه جانبه آن ها تاکید نمود.

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر نیز که به نمایندگی از اعضای شورا در این برنامه حضور یافت، ضمن عرض خداقوت به برگزارکنندگان و اعلام حمایت شورا از این دست از برنامه ها، از دانش آموزان صاحب ایده در حوزه های شهری خواست تا شورا و شهرداری را در اداره هر چه بهتر امور یاری نمایند.