Khorasan Science and Technology Park (KSTP)

علی جاهدی مدیر پردیس ICT

پردیس ICT

  ۰۵۱۳۶۰۸۸۲۱۰         jahedi@kstp.ir
سایت | لینکدین | اینستاگرام | توئیتر 

پس از 20 سال فعالیت و بر اساس سالها تجربه راه اندازی کسب و کار و مشاوره به کارآفرینان و سازمان های حمایتی در این حوزه، بر توسعه اکوسیستم استارت آپی و حمایت از رشد و توسعه سریعتر کسب و کارهای نوپا متمرکز می باشم.
با افتخار در حال حاضر به عنوان عضوی از تیم پارک علم و فناوری خراسان و مدیر مرکز رشد ICT و رییس دبیرخانه استارت آپ های استان خراسان رضوی به حمایت از رشد، آموزش، مشاوره و منتورینگ کسب و کارهای نوپای فناور و دانش بنیان در قالب این مرکز رشد مشغول می باشم. ارزیابی و رشد کسب و کارهای نوپای دانش بنیان و تسهیل سرمایه گذاری بر استارت آپ ها خصوصا حوزه فناوری اطلاعات از مهمترین فعالیت های اخیر بنده است. تلاش می نمایم با به اشتراک گذاری تجربیات به دست آمده در تعامل با شرکتها و استارتاپ های مختلف (بیش از 300 شرکت) و در قالب یادداشت هایی در بلاگ شخصی خود به افزایش نرخ موفقیت راه اندازی کسب و کارهای نوپا و افزایش تعداد شرکت های دانش بنیان کشور کمک نمایم.
شبکه سازی و ایجاد ارتباط هم افزا بین شرکت ها و افراد و حضور در رویدادهای کارآفرینی و استارتاپی با ماموریت ترویج و توانمندسازی جامعه در حوزه مهارت های کارآفرینی و شناسایی ظرفیت های ارزشمند و خلا های اکوسیستم برای حمایت و رشد از علاقه مندی های بنده است و در فرصت های محدودی به تدریس کارآفرینی در دانشکده مهندسی و دانشکده علوم ریاضی دانشگاه فردوسی مشهد مشغول هستم.

سوابق تحصیلی بنده نیز کارشناسی مهندسی نرم افزار، کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کارهای الکترونیکی و کارشناسی ارشد کارآفرینی-گرایش کسب و کار الکترونیکی است و در در حال حاضر دانشجوی دکترای علم اطلاعات و دانش شناسی در دانشگاه فردوسی مشهد هستم.

آخرین اخبار   (آرشیو اخبار)

آخرین مطالب ارسال شده در سایت   (آرشیو مطالب)