عضویت در پارک
تصویر IMG

اداره مرکز رشد واحدهای فناوری نیشابور

banner image
125

شرکت‌ها از ابتدا

25

شرکت‌های جاری

3

شرکت‌های دانش بنیان

110

تعداد کل پرسنل شرکت‌ها

125

تعداد کل محصولات

مجله خبری و چند رسانه‌ای اخبار مقالات گالری ویدئو پادکست‌ها خبری ثبت نشده است. خبری ثبت نشده است. مشاهده آرشیو

مشاهده آرشیو
-
مشاهده آرشیو
پادکستی ثبت نشده. پادکستی ثبت نشده است. ‌‌‌‌مشاهده پادکست‌ها از طلوع ایده تا فتح بازار

این مرکز با توجه به مزایای نسبی و وجود معادن متعدد (سنگ‌های ساختمانی، انواع خاک‌های رسی، مس، طلا و...) و محصولات کشاورزی (زعفران، انار، پسته و سماق) و در صورت فرآوری و ورود صنایع مرتبط و ایجاد شرکت‌های دانش‌بنیان مرتبط با رشد اقتصادی منطقه در آذرماه 1388 راه‌اندازی شد و هم‌اکنون در زمینی به مساحت 4 هکتار و با در اختیار داشتن 16 واحد ساختمان اداری و یک دستگاه سوله کارگاهی پذیرای کارآفرینان، هسته‌ها و واحدهای فناور و شرکت‌های دانش‌بنیان می‌باشد.

این مرکز نهادی است که با ارائه مشاوره‌های تخصصی لازم برای تجاری‌سازی ایده‌ها و با تأمین فضای استقرار، آموزش، اعطای تسهیلات ارزان‌قیمت و... بستری جهت رشد و پیشرفت هسته‌ها و واحدهای فناور فراهم می‌آورد. ازجمله مهم‌ترین اهداف مرکز رشد فناوری گناباد کمک به اقتصاد محلی مبتنی بر فناوری، ایجاد محیطی برای رشد اکوسیستم‌های فناوری و واحدهای اقتصادی نوپا و حمایت از کارآفرینان و نوآوران است. همچنین از دیگر اقدامات مرکز رشد فناوری گناباد می‌توان به راه‌اندازی اولین آزمایشگاه کالیبراسیون در جنوب خراسان رضوی و اخذ تأییدیه آزمایشگاه کالیبراسیون از اداره کل استاندارد خراسان رضوی اشاره نمود.

اولویت های پذیرش فرآوری مواد معدنیفرآوری گیاهان داروئی و بهینه‌سازی کشاورزی و مکانیزاسیونفناوری اطلاعاتبرق و الکترونیکمکانیک و مکاترونیکصنایع غذایینانو فناوریشیمیصنایع خلاقمتالورژیتجهیزات پزشکی شاخص های پذیرش شرکت های منتخب سایر شرکت های منتخب محصولات منتخب سایر محصولات منتخب پرسنل واحد حسین تقوی

حسین تقوی

رئیس اداره مرکز رشد واحدهای فناوری گناباد
سمیه جوادی

سمیه جوادی

کارشناس امور واحدهای فناور
اطلاعات تماس اداره مرکز رشد واحدهای فناوری گناباد
عنوان: اداره مرکز رشد واحدهای فناوری گناباد
تلفن: 05157288633
آدرس: شهرستان گناباد - کیلومتر 3 جاده قوژد - بلوار فناوری - مرکز رشد گناباد